Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Łomża
    (18-400)

Praca na stanowisku Operator Koparko-Ładowarki Łomża i okolice

Łomża

, Proguest

Operator Koparko-Ładowarki Łomża i okolice
Łomża

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w branży elektroenergetycznej. Specjalizującą się w budowie sieci naziemnych i podziemnych. Montażu i naprawie wszystkich rodzajów rur oraz kabli. W związku z potrzebą powiększenia zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operatora Koparko-Ładowarki

miejsce pracy:
Łomża

Zakres obowiązków:
- obsługa sprzętu na terenie budowy
- prowadzenie raportów dziennych sprzętu
- kontrola stanu technicznego sprzętu

Wymagania

Wymagania:
- minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze koparko-ładowarki
- odpowiednie uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki

Oferujemy

Warunki zatrudnienia:
- umowa o pracę
- stabilne zatrudnienie w ciągu całego roku
- możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy na inne sprzęty budowlane
- gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski