Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Zabrze
    (41-800)

Praca na stanowisku Prace magazynowe z obsługą wózka widłowego

Zabrze

, Axell Polska 2004 Sp. z o.o.

Prace magazynowe z obsługą wózka widłowego
Zabrze

Opis stanowiska

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta z branży automotive osób do prac magazynowych z obsługą wózka widłowego.

Oferta pracy tymczasowej

Stawka godzinowa dzienna 10,42 brutto *
Stawka godzinowa nocna 12,50 brutto

Zakres czynności:
- przewożenie masy towarowej wózkiem widłowym,
- rozładunek i załadunek towaru
- wprowadzanie danych do systemu informatycznego,
- sprawdzanie sprawności urządzeń doprowadzających materiał do maszyn produkcyjnych,
- kontrola parametrów pracy urządzeń doprowadzających materiał do maszyn,
- prace porządkowe.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w pracach magazynowych,
- aktualne uprawnienia na wózek widłowy,
- znajomość programów komputerowych ( Word, Exel),
- dyspozycyjność.

Oferujemy

Premie za pracę w soboty

* od 1 lipca stawka dzienna: 11,30zł brutto/h