Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej

Gdańsk

, Actio HR

Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej
Gdańsk

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla naszego klienta francuskiego koncernu produkującego nawozy wykorzystywane w rolnictwie i ogrodnictwie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Region: północno-wschodnia część Polski

Opis stanowiska:
• Pozyskiwanie klientów z regionu działania wśród dystrybutorów branży rolnej oraz kluczowych klientów indywidualnych,
• Praca z biura i w terenie w obsługiwanym regionie (województwa: pomorskie, warmińsko-mazurskie, północne Podlasie)- zaplanowane wizyty
• Realizacja sprzedaży w oparciu o strategie sprzedażową firmy, z uwzględnieniem strategii cenowej,
• Doradztwo agrotechniczne dla dystrybutorów oraz klientów kluczowych,
• Kontakt z Przedstawicielami Handlowymi u dystrybutorów,
• Ustawiczne poszerzanie wiedzy w zakresie oferowanych produktów (nawozy),
• Zapewnienie obsługi klientom na najwyższym poziomie,
• Tworzenie bazy danych klientów, analizy rynkowe oraz monitorowanie potrzeb klientów.

Wymagania

Wymagania:
• Przynajmniej 2- letnie doświadczenie w sprzedaży produktów dla rolnictwa w jednym z województw,
• Doświadczenie w sprzedaży do dystrybutorów oraz obsługa doradczo- handlowa większego terenu- mile widziane,
• Wykształcenie średnie lub wyższe rolnicze,
• Znajomość praktyki rolniczej,
• Znajomość produktów nawozowych oraz chemii rolniczej,
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne skomunikowanie się z centralą zagraniczną,
• Odpowiedzialność, konsekwencja w działaniu,
• Nastawienie na rozwój własny oraz firmy,
• Miejsce zamieszkania w województwach: warmińsko-mazurskim, podlaskim, mazowieckim bądź lubelskim.
• Gotowość do częstych wyjazdów na powierzonym terenie działania i pracy w trybie home-office.

Oferujemy

Oferujemy:
• Bardzo stabilną pracę w firmie o pewnej pozycji na rynku,
• Dobre wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia + atrakcyjny system prowizyjny
• Umowę o pracę, (bądź inną formę zatrudnienia preferowaną przez kandydata)
• Dodatkowe atrakcyjne warunki zatrudnienia!- więcej informacji w trakcie rozmowy!
• Możliwość bardzo dużego rozwoju własnego oraz budowy pozycji firmy na rynku,
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód firmowy, laptop, telefon).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926) Agencja Zatrudnienia nr 10554