Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Oświęcim
    (32-600)

Praca na stanowisku Technolog Przygotowania Produkcji

Oświęcim

, Chemorozruch

Technolog Przygotowania Produkcji
Oświęcim

Opis stanowiska

Rok założenia 1971

Jesteśmy firmą realizującą przedsięwzięcia w sektorach energetyki, chemii i petrochemii. Zajmujemy się wytwarzaniem, montażem, remontem, modernizacją i serwisem maszyn
i urządzeń technologicznych, rurociągów i instalacji przemysłowych oraz zaawansowanych
i wysoko przetworzonych elementów konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Oświęcim

Zakres zadań:
Opracowanie oraz nadzór procesów technologicznych,
Przygotowanie dokumentacji technologicznej oraz nadzór nad procesem produkcji,
Kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z odpowiednimi standardami oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa,
Opracowanie dokumentacji powykonawczej, odbiorowej, itp.,
Opracowanie instrukcji technicznych,
Optymalizacja kosztów produkcji warsztatowej i montażu,
Opracowanie normatywów zużycia materiałów i pracy pracowników produkcyjnych.

Wymagania

Wymagania:
Wykształcenie wyższe mechaniczne,
Wiedza z zakresu technologii produkcji konstrukcji stalowych, zbiorników
i wymienników ciepła oraz innych urządzeń dla przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego w tym urządzeń i instalacji ciśnieniowych.
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
Znajomość zasad i przepisów tworzenia dokumentacji technicznej, odbiorowej
i powykonawczej konstrukcji stalowych i urządzeń,
Znajomość programów MS Office i AutoCad,
Umiejętność wykonywania rysunków wykonawczych w programach AutoCad,
Umiejętność planowania procesu technologicznego,
Umiejętność pracy pod presją czasu,
Umiejętności analityczne oraz skuteczność rozwiązywania problemów,
Chęć podejmowania wyzwań, kreatywność, samodzielność,
Dodatkowym atutem będą:
 dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
 uprawnienia UDT do kontroli jakości wytwarzania urządzeń podlegających UDT oraz rurociągów parowych i rurociągów technologicznych.

Oferujemy

Oferujemy:
• umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• stabilne zatrudnienie,
• możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem tej oraz kolejnych rekrutacji realizowanych przez Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji „CHEMOROZRUCH” Sp. z o.o. z siedzibą w Oświęcimiu”

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.