Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-001)

Praca na stanowisku Key Account Manager (maszyny piekarnicze)

Warszawa (Śródmieście)

, Talent Partners

Opis działalności firmy

Key Account Manager (maszyny piekarnicze)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta - dużej, międzynarodowej firmy zajmującej się dystrybucją maszyn i rozwiązań technologicznych dla przemysłu spożywczego, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, cała Polska, Home Office

Nr ref. KAM/8608

Najważniejsze obowiązki:

  • sprzedaż renomowanych maszyn dla branży piekarniczej na terenie Polski,
  • pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami w tej branży,
  • udział w szkoleniach produktowych,
  • prowadzenie pokazów produktowych z funkcjonowania maszyny w siedzibie klienta,
  • przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji,
  • koordynacja procesu sprzedażowego,
  • udział w targach i seminariach branżowych,
  • współpraca z innymi działami w firmie,
  • raportowanie.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • doświadczenie w sprzedaży maszyn dla rynku piekarniczo-cukierniczego w Polsce,
  • znajomość rynku, klientów oraz konkurencji,
  • umiejętność nawiązywania współpracy z klientami oraz rozwoju tej współpracy,
  • umiejętność prowadzenia pokazów w siedzibie klienta,
  • podstawowa wiedza z zakresu obróbki i technologii pieczywa (technologia produkcji pieczywa, przygotowania ciasta itp.),
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego,
  • zdolności interpersonalne,
  • samodzielność oraz dynamizm w działaniu,
  • odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość obsługi komputera - pakiet Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznej rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i wysokiej kulturze organizacyjnej,
  • profesjonalne szkolenia produktowe (także zagraniczne), oraz szkolenia cykliczne,
  • duże możliwości awansu i rozwoju zawodowego,
  • pracę w systemie Home Office,
  • bardzo dobry system wynagradzania,
  • narzędzia pracy,
  • dodatkowe benefity, np. karty sportowe, pakiety ubezpieczeniowe, dofinansowanie do nauki języka, itp.