Branża

  • Administracja

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Stanowisko Referenta ds. Rekrutacji

Poznań

, Impuls Security

Stanowisko Referenta ds. Rekrutacji
Poznań

Opis stanowiska

Agencja ochrony Securi działa dynamicznie na wielkopolskim rynku wykonując szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm i przedsiębiorstw oraz dla Klientów prywatnych.
W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Konsultant ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Poznań
(nr ref.: KR/IS)

Zakres obowiązków:
• rekrutacja i selekcja pracowników ochrony,
• pomoc w rekrutacjach na wyższe stanowiska,
• planowanie kampanii rekrutacyjnej zgodnie z zapotrzebowaniem,
• tworzenie i umieszczanie ogłoszeń o pracę,
• współpraca z instytucjami rynku pracy,
• prace administracyjne w dziale.

Wymagania

Czego oczekujemy:

• wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe kierunkowe
• chęć zdobycia doświadczenia w obszarze rekrutacji,
• samodzielność w działaniu,
• wysokie umiejętności interpersonalne,
• bardzo dobra organizacja pracy ,
• dokładność i sumienność,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności – wymóg konieczny.

Oferujemy

Co oferujemy:

• pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
• dłuższą współpracę,
• możliwość rozwoju zawodowego.
Cv i list motywacyjny – z dopiskiem „konsultant” wraz z informacją o niepełnosprawności - prosimy przesyłać na adres e-mail
Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)"