Branża

  • Motoryzacja / Warsztaty

Lokalizacje

  • Zelów
    (97-425)

Praca na stanowisku MECHANIK/ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

MECHANIK/ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY
Zelów

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Zelów
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:
- Wykonywanie okresowych przeglądów, weryfikacja usterek, montaż, naprawa i wymiana podzespołów pojazdu.
- Diagnostyka układów elektrycznych i elektronicznych.
- Wypełnianie dokumentacji zgodnie ze standardami.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Wykształcenie samochodowe lub w inny sposób nabyta wiedza na temat budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych
- Umiejętność diagnozowania i usuwania usterek w pojazdach.
- Ponadprzeciętna staranność i dokładność wykonywanych napraw
- Sprawna realizacja zlecanych napraw
- Znajomość technologii napraw.
- Obsługa komputera
- Prawo jazdy kat. min. B.
- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
- Punktualność, dobra organizacja stanowiska pracy.
- Dbałość o powierzone narzędzia i czystość stanowiska pracy.
- Doświadczenia w wykonywaniu usług z zakresu mechaniki samochodowej (np. wymiana opon, wymiana oleju, klimatyzacja, zawieszenie, układy hamulcowe, klimatyzacja, wymiana rozrządu, przeglądy okresowe OT).
- Obowiązek korzystania z dokumentacji serwisowej
- Doświadczenie na stanowisku mechanika ASO - mile widziane.

Oferujemy

Oferujemy:
- Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w branży automotive.
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Stabilne warunki zatrudnienia.
- Umowę o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na systemie prowizyjnym - od 3000 zł netto.
- Pracę w młodym i ambitnym zespole.
- Przyjazną atmosferę pracy.
- Możliwość zakwaterowania.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Cykl profesjonalnych szkoleń technicznych.
- Możliwe przyuczenie do pracy, przyjmiemy również zdolnych uczniów szkół zawodowych lub technikum.