Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Chociule
    (66-200)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Praca na magazynie / Świebodzin

Chociule

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Praca na magazynie / Świebodzin
Chociule

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje pracowników magazynowych.

Magazyn z odzieżą.

Miejsce pracy Świebodzin

Możliwość zatrudnienia dla par, grup.

Zakres obowiązków:
- wyciągnie z kartonu zwróconego zamówienia,
- zeskanowaniu kodu kreskowego,
- stwierdzenie, czy zwrócony produkt zgadza się z produktem wyświetlonym na monitorze,
- ocena stanu produktu,
- zapakowanie produktu do opakowania.

Wymagania

Wymagania:
- sprawność fizyczna,
- podstawowa umiejętność obsługi komputera,
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

Oferta:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- stawka godzinowa + atrakcyjne premie,
- możliwość dużej ilości godzin,
- praca w systemie zmianowym,
- szkolenia stanowiskowe.