Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-687)

Praca na stanowisku Młodszy elektryk - bez doświadczenia

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Młodszy elektryk - bez doświadczenia
Olsztyn

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, lidera branży dostawy kompletnych i nowoczesnych rozwiązań z zakresu energetyki i telekomunikacji, poszukujemy kandydatów z motywacją do zdobycia nowego doświadczenia w zawodzie pomocnika elektromontera, a docelowo elektromontera/energetyka. Stanowisko polega przede wszystkim na pracy w delegacjach na terenie Polski oraz Niemiec. Pracodawca pokrywa wszelkie koszty związane z certyfikacją, szkoleniem oraz transportem/dietami/zakwaterowaniem służbowym.

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w pracach elektromonterskich, nie jest to warunek konieczny

- mile widziane doświadczenie w budownictwie

- motywacja do zdobycia nowych doświadczeń oraz stałej pracy

- prawo jazdy kat B

- dyspozycyjność do pracy w delegacji

- mile widziana umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim lub angielskim

Oferujemy

- umowa o pracę z wynagrodzeniem min 3200 brutto w okresie szkolenia, następnie 16 eur/h w delegacji plus bonusy

- wiele dodatków finansowych związanych z praca w delegacji

- profesjonalne i certyfikowane szkolenia zawodowe

- mozliwość dużego rozwoju zawodowego

- praca w doświadczonym, zgranym zespole

- mozliwość długofalowej współpracy w strukturach firmy