Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Wola Wiązowa
    (97-438)

Praca na stanowisku MAGAZYNIER (WOLA WIĄZOWA)

Wola Wiązowa

, Agencja Pracy Select

MAGAZYNIER (WOLA WIĄZOWA)

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Wola Wiązowa
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:
- Przyjmowanie dostaw towaru.
- Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej.
- Rozkładanie towaru.
- Inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Uprawnienia na wózki widłowe – warunek konieczny!
- Chęci do pracy.
- Dyspozycyjność – praca dwuzmianowa (także w soboty).
- Sprawność fizyczna i zdolności manualne

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
- Dopłata za dojazd dla osób z miejscowości powyżej 20 km lub możliwa organizacja transportu zbiorowego.
- Bezpieczne warunki pracy.
- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.