Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Helsinki
    (Finlandia)

Praca na stanowisku Operator prasy krawędziowej CNC / Finlandia

Helsinki

, D&D Invest Group

Operator prasy krawędziowej CNC / Finlandia
Helsinki

Opis stanowiska

Praca za granicą: Finlandia.
Liczba wakatów: 5

Duża szansa na stały kontrakt!
Zakres obowiązków: przygotowywanie detali do obróbki, gięcie na prasie krawędziowej i wiążące się z tym prace wykańczając, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Wymagania

Wymagania
doświadczenia w obsłudze, ustawianiu maszyn prasy krawędziowej CNC ,
język angielski w stopniu komunikatywnym
umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego i dokonywania pomiarów,
sumienność w wykonywaniu obowiązków,
Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy

możliwość regularnych zjazdów do Polski
w pełni wyposażone zakwaterowanie,
Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
ubezpieczenie
kontrakt z firmą w Finlandii
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
ubezpieczenie / Korzystasz ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii.