Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Gutersloh
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Kierowca kat. C - niemiecka umowa + zapewnione zakwaterowanie!

Opis działalności firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Od 24 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Dzięki współpracy z nami zyskasz m.in. niemiecką lub austriacką umowę o pracę oraz zakwaterowanie. To nie wszystko! Jesteśmy gwarantem konkurencyjnego wynagrodzenia oraz zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Kierowca kat. C - niemiecka umowa + zapewnione zakwaterowanie!
Gutersloh

Opis stanowiska

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 23-letnim stażem, zatrudniający pracowników zna terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca kat. C

miejsce pracy: Niemcy, Gütersloh

Jeśli chcesz pracować na stałej niemieckiej umowie z wysoką stawką - ta oferta jest właśnie dla Ciebie ! Marzą ci się określone godziny pracy, a potem zasłużony wypoczynek w jednoosobowym pokoju – Aplikuj !

Obowiązki kierowcy kat. C:

  • prowadzenie auta ciężarowego śmieciarki,

  • jazda wokół komina

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C z kodem 95,

  • aktualna karta kierowcy,

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Oferujemy

Niemiecką umowę o pracę.

Ubezpieczenie.

  Mieszkanie w 60% opłacone przez pracodawcę.

Płatne urlopy, premie świąteczne, premie do 500 euro za polecenie pracownika.

Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

Bezpłatne ubranie robocze.

Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

... oraz wiele więcej