Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Doradca biznesowy (branża HR)

Bydgoszcz

, Nestor Work

Doradca biznesowy (branża HR)
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Nestor Work Sp. z o.o. (Certyfikat Nr 10363 ) jest firmą zajmującą się rekrutacją, selekcją i delegowaniem pracowników do pracy tymczasowej na terenie Unii Europejskiej oraz w Polsce.
W związku z rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy osoby zainteresowanej pracą w Bydgoszczy na stanowisku :

DORADCA BIZNESOWY

Opis stanowiska:
- prezentacja i sprzedaż usług firmy z zakresu HR,szkoleń itp.
- pozyskiwanie projektów rekrutacyjnych, szkoleniowych,
- nawiązywanie relacji biznesowych i dbałość o ich prawidłowy przebieg,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

Oczekujemy:
- doświadczenia w sprzedaży usług z zakresu HR itp.
- wykształcenia wyższego ( ZZL, Administracja, Kadry, Zarządzanie i Marketing i pokrewne),
- umiejętności nawiązywania trwałych relacji biznesowych,
- znajomości technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji,
- kreatywności, komunikatywności, zaangażowania i wysokiej kultury osobistej,
- znajomość j. angielskiego, niemieckiego.

Oferujemy

Oferujemy:
- stałe wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników,
- stabilne zatrudnienie i możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego

Prosimy o dołączenie w CV i podpisanie następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"