Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku PRACOWNIK SERWISU PŁUCZKOWEGO

Cała Polska

, Agencja Pracy Select

PRACOWNIK SERWISU PŁUCZKOWEGO
Cała Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: cały kraj
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:
- Praca na wiertni (teren całego kraju).
- Koordynowanie prac i nadzór nad oczyszczaniem płuczki wiertniczej.
- Nadzorowanie jakości oraz badanie właściwości płynów wiertniczych.
- Rozwiązywanie problemów podczas prac wiertniczych związanych z płuczką wiertniczą.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Wykształcenie średnie techniczne.
- Doświadczenie minimum 5 lat na podobnym stanowisku pracy.
- Dyspozycyjność – praca na wiertniach w całej Polsce w systemie po 12 godzin (wyjazd na 14 dni pracy, 14 dni wolnych od pracy).
- Dobra znajomość języka angielskiego.
- Prawo jazdy kat. B.
- Umiejętność organizacji pracy własnej.
- Dbanie o jakość wykonywanej pracy.
- Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
- Zakwaterowanie w miejscu pracy wraz z wyżywieniem.
- Ryczałt za dojazd oraz dodatek za pracę w terenie.
- Pracę w biurze stacjonarnym i miłą atmosferę pracy.
- Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.