Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Lider Zespołu Produkcyjnego/Mistrz Produkcji

Kraków

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Lider Zespołu Produkcyjnego/Mistrz Produkcji
Kraków

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych  Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klientamiędzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera  w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: okolice Krakowa, woj. małopolskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie zespołem pracowników w obszarze produkcji, zarządzanie organizacją pracy,
  • Przydział zadań w zależności od planów produkcyjnych,
  • Dbanie o dostępność materiałów na produkcji,
  • Monitorowanie i bieżące raportowanie realizacji produkcji,
  • Wdrażanie usprawnień na liniach produkcyjnych dla podniesienia wydajności,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur wewnętrznych,
  • Prowadzenie szkoleń,
  • Stałe podnoszenie jakości, dyscypliny pracy oraz kwalifikacji podległych pracowników,
  • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych, przygotowywanie i aktualizacja instrukcji pracy,
  • Działania mające na celu zminimalizowanie kosztów produkcji i ograniczenie strat.

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku,
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem średniej wielkości pracowników produkcyjnych (min. 10 osób),
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Wykształcenia wyższego (mile widziane kierunkowe),
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera oraz Excela,
  • Otwartości na pracę w systemie 3-zmianowym,
  • Znajomości zagadnień LEAN.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie w międzynarodowym środowisku,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy oraz najwyższe standardy.