Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku LEKARZ PSYCHIATRA SZCZERCÓW

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

LEKARZ PSYCHIATRA SZCZERCÓW
Bełchatów

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Szczerców
Rodzaj pracy: praca stała
Zakres obowiązków na w/w stanowisku:
- Wykonywanie czynności zgodnych z posiadanymi uprawnieniami lekarza psychiatry.
- Udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych i leczniczych wobec pacjentów.
- Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz dbanie o jej prawidłowość.

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe i specjalizacja w kierunku psychiatrii.
- Dla lekarzy zza granicy – znajomość języka polskiego zgodnie z wymogami ustawowymi.
- Mile widziane, ale nie jest konieczne, doświadczenie na stanowisku lekarza psychiatry.
- Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy

Oferujemy:
- Elastyczność zatrudnienia – praca w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie.
- Wynagrodzenie 8,000 – 12,000 zł brutto zależne od posiadanego doświadczenia, umiejętności, wykształcenia i specjalizacji
- Możliwość zakwaterowania wraz z rodziną lub pośredniczenie w pozyskaniu zakwaterowania.
- Całodzienne wyżywienie podczas pracy.
- Możliwa organizacja kursu języka polskiego dla lekarzy zza granicy.
- Możliwość dodatkowej pracy i premii.
- Miłą atmosferę pracy.