Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Grudziądz
    (86-300)

Praca na stanowisku Zbiór, czyszczenie i sortowanie pieczarek

Grudziądz

, Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.

Zbiór, czyszczenie i sortowanie pieczarek
Grudziądz

Opis stanowiska

Agencja Pośrednictwa Pracy Eurokontakt Projekt Serwis Sp.z o.o. lic 1109/1a/1b dla zagranicznego kontrahenta poszukuje pracowników na stanowisko :

opis stanowiska:
- zbierania, czyszczenie i zbiór pieczarek,
- układanie pieczarek w pojemnikach,
- praca przy pieczarkach białych: przy taśmie,

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie przy zbiorze, czyszczeniu i sortowaniu pieczarek;
- prawo jazdy kat. b;
- dobra tężyzna fizyczna;

Oferujemy

Zakwaterowanie:
- w pełni wyposażone mieszkanie - 50euro/miesiąc;

Wynagrodzenie:
- 7,53 euro/h

Umowa cywilno-prawna

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 20.08.97r. O Ochronie Danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).