Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Operator Produkcji - Lublin

Lublin

, Manpower

Operator Produkcji - Lublin
Lublin

Opis stanowiska

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Manpower dla jednego ze swoich Klientów poszukuje Kandydatów na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI

Opis stanowiska:

• praca przy linii produkcyjnej,
• zawieszanie produkowanych elementów na ruchomej taśmie transportowej,
• podstawowa kontrola jakości produkowanych elementów,
• proste, fizyczne prace pomocnicze na hali produkcyjnej,
• praca w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
• praca od poniedziałku do piątku,

Wymagania

Wymagania:

• dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej,
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
• pełnoletniość,
• odpowiedzialność,

Oferujemy

Oferta:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
• wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
• zapewniamy odzież roboczą,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia,