Branża

  • Administracja

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Specjalista ds. pozyskiwania Klientów zagranicznych

Wrocław

, MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o.

Specjalista ds. pozyskiwania Klientów zagranicznych
Wrocław

Opis stanowiska

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojej siedziby we Wrocławiu osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- aktywne poszukiwanie nowych Kontrahentów na rynku niemieckim zainteresowanych usługami leasingu pracowniczego
- nadzór nad procesem rekrutacji oraz zatrudnieniem pracowników
- przeprowadzanie negocjacji biznesowych
- przygotowywanie oraz podpisywanie umów z Klientami
- budowanie i utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z Klientami
- miejsce pracy: Wrocław

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
- wysokiej kultury osobistej oraz doskonałych umiejętności interpersonalnych
- otwartości na nowe wyzwania i nastawienie na realizację ambitnych celów
- umiejętności pracy pod presją czasu
- biegłej znajomości MS Excel, MS Access
- dyspozycyjności- gotowość do wyjazdów służbowych
- czynnego prawa jazdy kat. B
- doświadczenia w pozyskiwaniu Klientów (mile widziane)

Oferujemy

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- atrakcyjny system wynagradzania: wynagrodzenie podstawowe + prowizja od obrotu i premie za zrealizowanie celów
- możliwość codziennego kontaktu zawodowego w języku niemieckim
- zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- pracę w młodym, energicznym i profesjonalnym zespole
- możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szereg szkoleń

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."