Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Sushi Master/Szef kuchni koreańskiej/japońskiej

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Sushi Master/Szef kuchni koreańskiej/japońskiej
Zielona Góra

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – obiektu gastronomicznegoosoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • przygotowywanie sushi oraz dań kuchni koreańskiej/japońskiej z zachowaniem standardów estetycznych i jakościowych,

  • szkolenie i nadzorowanie pracy podległego personelu,

  • dbanie o pozytywny wizerunek restauracji,

  • współpraca z Klientami, dostawcami i kierownictwem lokalu gastronomicznego,

  • kontrola kosztów.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie w przygotowywaniu sushi i/lub innych dań kuchni koreańskiej/japońskiej,

  • jesteś osobą sumienną i zaangażowaną, a także komunikatywną, odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną, z pozytywnym nastawieniem do pracy i ludzi,

  • cechują Cię: uczciwość, punktualność, wysoki poziom kultury osobistej,  a także precyzja w działaniu i dbałość o zachowanie czystości w miejscu pracy,

  • znasz dobrze język angielski.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę w miłym i dynamicznym zespole,

  • swobodę w kreowaniu ciekawych i nieszablonowych dań kuchni koreańskiej/japońskiej,

  • telefon, pakiet ubezpieczeń,

  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia.