Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Praktykant/ka w Dziale Administracji

Kraków

, ABRA S.A

Praktykant/ka w Dziale Administracji
Kraków

Opis stanowiska

Jesteśmy dużą, stabilną firmą działająca w branży meblowej. Wciąż otwieramy nowe sklepy, wzbogacamy asortyment i zdobywamy nowe kwalifikacje.
Aktualnie do naszego Działu Administracji w Biurze Głównym w Krakowie poszukujemy wyjątkowej osoby na stanowisko:

PRAKTYKANT/KA

Wymagania

Jeżeli:
• jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia w obsłudze sekretariatu ogólnopolskiej firmy
• wiesz czym jest i chciałbyś zobaczyć, jak wygląda w rzeczywistości kontaktowanie się z urzędami oraz instytucjami w sprawach dotyczących bieżącego funkcjonowania firmy
• chcesz nauczyć się nadawania i rejestrowania korespondencji, przesyłek kurierskich oraz dekretowania faktur i weryfikacji kosztów administracyjnych
• nie boisz się wyzwań
• chcesz wykorzystać Twój cenny czas na rozwój i jesteś dyspozycyjny minimum 30 godzin w tygodniu
• przyjaźnisz się z MS Excel, a pozostałe z MS Office znasz dobrze
A do tego:
• jesteś studentem lub absolwentem (mile widziani studenci studiów zaocznych)
• jesteś samodzielny i potrafisz organizować własną pracę
• angażujesz się w wykonanie powierzonych zadań
• jesteś entuzjastycznie nastawiony na nowe doświadczenia

Oferujemy

Oferujemy:
• codzienną naukę w kulturze otwartości i dzielenia się wiedzą
• umowę o praktyki na okres 3 miesięcy (praktyki są bezpłatne)
• elastyczny czas odbywania praktyk
• narzędzia pracy
• referencje
Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji!
Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami)".