Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Świdnica
    (58-105)

Praca na stanowisku Operator produkcji/ branża Automotive/ atrakcyjne wynagrodzenie/Świdnica

Świdnica

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Operator produkcji/ branża Automotive/ atrakcyjne wynagrodzenie/Świdnica
Świdnica

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje operatorów produkcji.

Miejsce pracy: Świdnica

Obowiązki:
- obsługa maszyn,
- kontrola jakości produktu,
- obsługa narzędzi pomiarowych,
- przestrzeganie zasad bhp, ppoż. i ochrony środowiska obowiązujących w miejscu pracy.

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,

- transport do pracy we własnym zakresie.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- praca na pełny etat,

- praca w systemie trzyzmianowym,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- premię miesięczną,

- szkolenia stanowiskowe,
- możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego.