Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. eksportu

Gdańsk

, Perfect Consulting

Specjalista ds. eksportu
Gdańsk

Opis stanowiska

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i podtrzymywanie relacji biznesowych
  • Współpraca z innymi działami: technicznym i księgowości
  • Reprezentacja  firmy na zewnątrz (udział w targach i wystawach)
  • Dbanie o należyty wizerunek i dobrą opinię firmy
  • Monitoring konkurencji
  • Raportowanie sprzedaży i innych aktywności w systemie CRM
  • Obsługa i monitorowanie reklamacji
  • Aktywność i realizowanie planów związanych z Social Media

Wymagania

Oczekujemy:

  • Doświadczenia min 2 letniego
  • Wykształcenia min średniego
  • Znajomości języka angielskiego lub szwedzkiego lub norweskiego
  • Znajomości rynku skandynawskiego lub USA
  • Znajomości branży stolarki okiennej / budowlanej / deweloperskiej
  • Kreatywności
  • Samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ciekawe i ambitne stanowisko w firmie będącej liderem w swoim segmencie rynku
  • Możliwość rozwoju i pogłębienia kompetencji zawodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość dofinansowania zajęć językowych
  • Szeroki zakres szkoleń i webinarów online
  • Stabilne zatrudnienie