Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Pori
    (Finlandia)

Praca na stanowisku Operator/Programista CNC (Fanuc) / Finlandia

Operator/Programista CNC (Fanuc) / Finlandia
Pori

Opis stanowiska

Praca za granicą: Finlandia, Pori.
Liczba wakatów: 2

Obsługa obrabiarek Doosan NHM 8000 - HMC
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i edytowanie programów oraz obsługę maszyn (Fanuc)

Wymagania

Kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku programisty CNC
doświadczenie minimum 2-3 lata ( FANUC)
Dobra znajomość rysunku technicznego;
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

możliwość regularnych zjazdów do Polski
w pełni wyposażone zakwaterowanie,
Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
ubezpieczenie
kontrakt z firmą w Finlandii
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
ubezpieczenie / Korzystasz ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii.