Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Solec Kujawski
    (86-050)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Diler/ Manager salonu PLAY

Solec Kujawski

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Diler/ Manager salonu PLAY

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje osób zainteresowanych prowadzeniem punktu sieci dla Autoryzowanego Dealera Telefonii Komórkowej PLAY

Miejsce prowadzenie sklepu: Solec Kujawski

Czym będziesz się zajmować:

  • Prowadzeniem salonu Play
  • Sprzedażą usług największego operatora komórkowego w Polsce
  • Pozyskiwaniem nowych klientów
  • Tworzeniem oraz utrzymywaniem relacji z klientami salonu
  • Nakładaniem celów sprzedażowych na współpracowników
  • Motywowaniem i rozliczaniem współpracowników
  • Opieką nad obecnymi klientami PLAY

Wymagania

Czego od ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia w pracy w salonie telekomunikacyjnym
  • Posiadanie firmy lub gotowości jej założenia
  • Umiejętności ukierunkowania pracy na wyznaczony cel
  • Pozytywnego nastawienia
  • Zabezpieczenia finansowego na rozpoczęcie pracy pod logiem Play

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku konsultant/kierownik salonu operatora telekomunikacyjnego.

Oferujemy

Co od nas otrzymasz?

  • Gotowy do przejęcia, funkcjonujący salon Play
  • Szkolenia ofertowe i sprzedażowe
  • Wsparcie marketingowe od operatora Play
  • Stałe wsparcie doświadczonego regionalnego kierownika sprzedaży oraz trenera sprzedaży
  • Biznes, który daje zyski i satysfakcję

    Warunki współpracy?

    •          Umowa Dealerska/Partnerska na czas nieokreślony
    •          prowizja sprzedażowa + system premiowy