Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Data Science

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Specjalista ds. Data Science
Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – firmy z branży finansowej – osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • wprowadzanie oraz kontrolowanie modeli predykcyjnych i segmentacyjnych usprawniających pracę w firmie,

  • zdobywanie i organizacja danych do modelowania i analiz,

  • współpraca z klientem wewnętrznym – przekształcanie warunków klienta na język analityczny.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe: matematyka, informatyka, fizyka),

  • minimum roczne doświadczenie w zakresie budowy modeli segmentacyjnych, predykcyjnych, oraz statystycznej analizy danych,

  • doskonała znajomość programu R oraz MS SQL,

  • bardzo dobra znajomość statystyki oraz algorytmów uczenia maszynowego,

  • umiejętność współpracy oraz samodzielnego wysuwania i prezentowania wnioski, wysokie zdolności analityczne.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka programowania - Python (np. biblioteki NumPy, scikit-learn, pandas, matplotlib, keras, NLTK,)

  • znajomość narzędzi big data (np. Spark),

  • znajomość metodyk zwinnych.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • pracę w kreatywnym zespole,

  • bogaty system benefitów pozapłacowych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem linku aplikacyjnego:

Kontakt:

Business Bridge Group

tel.: 71 788 05 88

rekrutacje@bbgroup.com.pl