Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Sonnefeld
    (Niemcy)

Praca na stanowisku SZWACZKA / KRAWCOWA atrakcyjne zarobki, produkcja akcesoriów do wózków dziecięcych, praca w Niemczech od zaraz!

SZWACZKA / KRAWCOWA atrakcyjne zarobki, produkcja akcesoriów do wózków dziecięcych, praca w Niemczech od zaraz!
Sonnefeld

Opis stanowiska

  •          Szycie akcesoriów do wózków dziecięcych
  •          Obsługa maszyn szwalniczych z potrójnym transportem
  •          Szycie materiałów flizelinowych i piankowych
  •          Obrębianie
  •          Obszywanie taśmą
  •          Wszywanie zamków
  •          Wykonywanie ściegów ozdobnych
  •          Stębnowanie
  •          Sprawdzanie jakości
  •          Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  •          Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  •          Wykształcenie zawodowe kierunkowe
  •          Doświadczenie zawodowe w krawiectwie przemysłowym
  •          Prawo jazdy, własny samochód (mile widziane)
  •          Dokładność, rzetelność

Oferujemy

    • Niemiecką umowę o pracę z rzetelnym pracodawcą z 6-miesięcznym okresem próbnym
    • Praca na pełny etat
    • Atrakcyjne wynagrodzenie  ok. 2000 Euro netto/etat
    • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne (koszt zakwaterowania odciągany jest na koniec miesiąca od wypłaty)
    • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
    • Płatny urlop
    • Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów na miejscu w Niemczech
    • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
    • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
    • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
    • Nieodpłatne przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim
    • Brak konta czasu pracy
    • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy