Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Project Manager z językiem niemieckim

Cała Polska

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Project Manager z językiem niemieckim
Cała Polska

Opis stanowiska

Smart-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy, jednego z liderów na rynku polskim, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: home office, Polska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Efektywne zarządzanie projektami informatycznymi w języku niemieckim,
  • Zarządzanie procesem produkcji w ścisłej współpracy z klientem,
  • Zarządzanie ryzykiem biznesowym i projektowym oraz tworzenie skutecznego planu i oceny ryzyka, tak aby ramy czasowe i koszty projektu były zrozumiałe i gwarantowane przez wszystkie strony,
  • Przestrzeganie wytycznych projektu przy optymalizacji zasobów, czasu i gwarancji najwyższej jakości,
  • Raportowanie realizacji projektu w oparciu o KPI,
  • Procesowanie dokumentacji formalnej prowadzonych projektów,
  • Nawiązywanie trwałych relacji z kluczowymi klientami firmy i podwykonawcami.

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w środowisku IT,
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • Doświadczenia w zarządzaniu budżetem i finansami,
  • Samodzielności oraz umiejętności ustalania priorytetów,
  • Umiejętności budowania trwałych relacji z klientami,
  • Znajomości metodologii zarządzania projektami (PM).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę lub innej dowolnej preferowanej przez kandydata w renomowanej międzynarodowej firmie,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń,
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony zgranego teamu J,
  • Wybór pomiędzy pracę zdalną a stacjonarną,
  • work-life balance,
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi IT.