Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Kołobrzeg
    (78-100)

Praca na stanowisku Kierownik działu technicznego

Kierownik działu technicznego
Cała Polska

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • Zarządzanie budżetem działu.
  • Zapewnienie ciągłej i bezpiecznej eksploatacji obiektu hotelowego i terenu zewnętrznego.
  • Osiąganie optymalnych parametrów użytkowych urządzeń i systemów w tym zużycia energii, wody i innych kosztowych faktorów działania obiektu.
  • Miesięczne raportowanie wyników zużycia wszystkich nośników energii oraz kosztów związanych z utrzymaniem stanu technicznego obiektu hotelarskiego.
  • Planowanie działań prewencyjnych, aby zapewnić doskonale zarządzanie obiektem hotelowym pod względem technicznym.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej wymaganej przez prawo na terytorium RP.
  • Całościowe zarządzanie pracą działu technicznego.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Silna osobowość, umiejętność w kierowaniu i kontrolowaniu podległego zespołu pracowników. Umiejętności przywódcze.
  • Minimum 4 lata doświadczenia w eksploatacji technicznej lub 3 lata doświadczenia na stanowisku nadzoru eksploatacji technicznej, galerie, szpitale, budynki biurowe.
  • Preferowane doświadczenie na stanowiskach kierowniczych technicznych.
  • Posiadanie wymaganych świadectw kwalifikujących w zakresie eksploatacji i dozoru dla wszystkich grup urządzeń i instalacji występujących w nowoczesnych hotelach. Urządzenia gazowe, elektro-energetyczne, ciepłownicze, BMS, HVAC etc.
  • Znajomość przepisów prawnych na terytorium RP w zakresie eksploatacji budynków.
  • Minimum średnie wykształcenie techniczne.
  • Planowanie roczne wszystkich kosztów na potrzeby budżetu firmy w zakresie aspektów techniki oraz podległego zespołu.
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  • Dyspozycyjność oraz mobilność. Zaangażowanie i sumienność.

Oferujemy

  •           Stabilne zatrudnienie
  •           Atrakcyjne wynagrodzenie
  •           Ciekawe warunki pracy, przyjazną atmosferę
  •           Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w dynamicznej firmie