Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister Inżynier

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Konstruktor Projektant - Olsztyn

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Konstruktor Projektant - Olsztyn
Olsztyn

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta,dużej spółki z kapitałem zachodnim z siedzibą w Olsztynie, poszukujemy kandydata na stanowisko- Konstruktor Projektant

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • Dobra znajomość oprogramowania Solid Works , Inventor, AutoCAD oraz umiejętność projektowania
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • doświadczenie w projektowaniu  urządzeń spożywczych
  • znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • praca w dużej  firmie, z bardzo dobra atmosferą i wsparciem
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • podróże słuzbowe do Europy zachodniej
  • umowa o pracę
  • duże wsparcie kierownika działu i współpracowników
  • stabilność zatrudnienia
  • udział w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • szkolenia
  • dużo benefitów pozapłacowych