Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Kostrzyn nad Odrą
    (66-470)

Praca na stanowisku ŚLUSARZ - Nr. referencyjny:05

Kostrzyn nad Odrą

, Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Opis działalności firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Od 24 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Dzięki współpracy z nami zyskasz m.in. niemiecką lub austriacką umowę o pracę oraz zakwaterowanie. To nie wszystko! Jesteśmy gwarantem konkurencyjnego wynagrodzenia oraz zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

ŚLUSARZ - Nr. referencyjny:05

Opis stanowiska

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH – lider rynku pracy.

Jesteśmy podmiotem należącym do międzynarodowej grupy, wyspecjalizowanej w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Daj sobie szansę na stabilne zatrudnienie – wybierz Walter-Fach-Kraft.

Dołącz do naszego zespołu.

ZATRUDNIMY:

ŚLUSARZ

Nr. referencyjny: 05

Twoje zadania:

  • budowa i naprawa konstrukcji stalowych
  • obróbka elementów metalowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracach ślusarskich
  • znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • pracę na pełen etat

  • możliwość startu od zaraz

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego