Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy (fotowoltaika) CAŁA POLSKA

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Przedstawiciel Handlowy (fotowoltaika) CAŁA POLSKA
Warszawa

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy z branży fotowoltaiki- osoby do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy (fotowoltaika)

Miejsce pracy: cała Polska

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • tworzenie specyfikacji i ofert dla Klientów z zakresu fotowoltaiki ,

  • budowanie relacji z Klientami i aktywne pozyskiwanie nowych,

  • wykonywanie pomiarów do projektów instalacji fotowoltaicznych (dachowych i gruntowych),

  • prowadzenie spotkań handlowych, realizacja planu sprzedażowego,

  • analiza rynku i monitoring działań konkurencji, weryfikacja techniczna ofert rynkowych.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 6-miesięczne doświadczenie w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych i wiedzę z tego zakresu,

  • potrafisz dobrze obsługiwać pakiet MS Office, w szczególności Microsoft Excel,

  • jesteś osobą komunikatywną, otwartą i odpowiedzialną,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • wynagrodzenie prowizyjne: za każdy zamontowany kWp min. 500 zł netto,

  • po miesiącu próbnym: auto służbowe, laptop i telefon,

  • możliwość pracy zdalnej i w terenie,

  • zatrudnienie na zasadach B2B,

  • konkursy sprzedażowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia.