Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Strzelin
    (57-100)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji/ Strzelin

Strzelin

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Pracownik produkcji/ Strzelin
Strzelin

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje pracowników produkcji.

Miejsce pracy: Strzelin

Firma zajmująca się produkcją plastikowych elementów wyposażenia wnętrz samochodów.

Opis stanowiska:
- odbiór wyprodukowanego elementu,
- kontrola wzrokowa i ocena jakości komponentów,
- naklejenie etykiety i pakowanie,

Wymagania

Wymagania:

- gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,
- dojazd do pracy we własnym zakresie,
- zdolności manualne,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Oferta:

- umowa o pracę zawarta bezpośrednio z firmą,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- prywatna opieka medyczna Medicover za 1 zł,
- ubezpieczenie grupowe,
- dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy,
- świadczenia wakacyjno-świąteczne,
- pakiet świadczeń socjalnych,
- dodatek do dojazdów do pracy,
- możliwość zatrudnienia na stałe.