Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Specjalista ds. marketingu i reklamy

Kraków

, Firma NaviGate Sp. z o.o. (grupa SmallGIS)

Specjalista ds. marketingu i reklamy
Kraków

Opis stanowiska

NaviGate Sp. z o.o. (grupa SmallGIS) – firma ekspercka z branży geoinformatycznej, autoryzowany dystrybutor marki Spectra Precision oraz dostawca innowacyjnych technologii pomiarowych dla GIS i geodezji na rynek Polski poszukuje do biura w Krakowie osoby na miesięczny staż (płatny) z możliwością późniejszego zatrudnienia na stanowisku:

Zakres głównych zadań:
- wsparcie działu handlowego w realizacji zaplanowanych akcji marketingowych;
- współpraca przy przygotowywaniu kampanii e-mail marketingowych;
- przygotowywanie materiałów na firmowe strony internetowe;
- tłumaczenia materiałów marketingowych z języka angielskiego na język polski;
- wsparcie przy prowadzeniu profilu firmowego na portalu społecznościowym (Facebook) oraz przy redagowaniu i dystrybucji newsletter’a;
- przeprowadzanie analiz i przygotowywanie raportów;
- aktualizacje baz danych.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub student 5-go roku;
- umiejętność łatwego redagowania tekstu i pisania artykułów (lekkie pióro);
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- zainteresowanie e-marketingiem;
- kreatywność; umiejętność analitycznego myślenia;
- doskonała organizacja pracy;
- motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzenia kompetencji;
- dobra znajomość pakietu MsOffice;
- prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
- znajomość zagadnień z e-marketingu oraz prowadzenia kampanii promocyjnych w Internecie;
- znajomość narzędzi internetowych: Google AdWords i Google Analytics;
- certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;
- znajomość tematyki z zakresu GIS (System Informacji Geograficznej) i/lub geodezji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:
- jednomiesięczny, płatny staż z możliwością zatrudnienia w dziale handlowym firmy;
- możliwość rozwoju kompetencji zawodowych;
- odpowiednie zaplecze niezbędne do przygotowywania materiałów i akcji marketingowych (grafik komputerowy; informatyk);
- podstawowe narzędzia pracy;
- pracę w młodym zespole oraz przyjaznej atmosferze

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)