Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Pozyskiwania Kandydatów z językiem francuskim

Cała Polska

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Pozyskiwania Kandydatów z językiem francuskim
Cała Polska

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych  Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy outsourcingowej, będącej liderem na arenie międzynarodowej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: cała Polska, home office

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie profili stanowisk,
  • Planowanie strategii pozyskiwania kandydatów na poszczególne stanowiska,
  • Rozwój innowacyjnych możliwości pozyskiwania talentów obejmujących networking oraz media społecznościowe, efektywne wykorzystanie kanałów pozyskiwania i przyciąganie kandydatów,
  • Prowadzenie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych,
  • Raportowanie w zakresie podejmowanych działań rekrutacyjnych.

Wymagania

  •  Doświadczenia zawodowego w branży HR lub obszarze rekrutacji,
  • Doświadczenia w aktywnym wyszukiwaniu kandydatów, co będzie dodatkowym atutem,
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych, również w zakresie prowadzenia rozmów telefonicznych,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2),
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. C1).

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie praz bogaty pakiet socjalny,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w renomowanej, międzynarodowej organizacji z wielonarodowym środowiskiem,
  • Szansę pracy ze światowymi liderami z różnych sektorów i krajów,
  • Profesjonalne szkolenia z zakresu dzielenia się wiedzą i mentoring.