Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Doradca Techniczno-Handlowy (pompy ciepła)

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Doradca Techniczno-Handlowy (pompy ciepła)
Rzeszów

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – producenta i dystrybutora urządzeń i rozwiązań HVAC – osoby do pracy na stanowisku:

 Obszar pracy: woj. podlaskie, lubelskie, podkarpackie

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • skuteczna realizacja planów sprzedażowych, m.in. poprzez stały kontakt z obecnymi Klientami firmy, a także pozyskiwanie nowych kontraktów, negocjacje handlowe i finalizowanie umów sprzedaży,

  • przygotowywanie ofert handlowych: dobór techniczny i wycena pomp ciepła,

  • aktywne monitorowanie rynku inwestycji budowlanych, wyszukiwanie projektów inwestycyjnych, stały kontakt z inwestorami, projektantami, generalnymi wykonawcami itp.

  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz działań marketingowych,

  • nadzór nad procesami realizacji zamówień w firmie,

  • uczestnictwo w działaniach marketingowych, a także szkoleniowych firmy.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne najlepiej z zakresu Inżynierii Środowiska lub dziedzin pokrewnych,

  • masz doświadczenie w sprzedaży pomp ciepła i znasz dobrze związane z nimi zagadnienia techniczne,

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,

  • możesz pochwalić się wysokimi kompetencjami handlowymi (autoprezentacja, komunikatywność, samodzielność i skuteczność w działaniu),

  • cechują Cię: świetna organizacja pracy, łatwość nawiązywania kontaktów,

  • wyróżniasz się silną determinacją w dążeniu do celu.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja od sprzedaży),

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego, liczne programy motywacyjne,

  • bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • niezbędne narzędzia pracy: służbowy telefon, laptop oraz samochód,

  • liczne benefity pozapłacowe (możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń medycznych, kart sportowych, dofinansowania nauki i szkoleń),

  • pakiet świadczeń socjalnych.