Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Inżynier Produktu (ścianki działowe) woj. mazowieckie

Warszawa

, Proguest

Inżynier Produktu (ścianki działowe) woj. mazowieckie
Warszawa

Opis stanowiska

FIRMA :
* niemiecka
* producent
* projekty fit-out
* aranżacja wnętrz przestrzeni biurowych itp.
* generalny wykonawca
* język do komunikacji wewnątrz firmy angielski i/lub niemiecki

MIEJSCE PRACY: Warszawa

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNA/Y ZA:
• wprowadzenie linii produktów ściany systemowe na rynek polski
• przygotowanie strategii marketingowej i nadzór nad jej realizacją
• realizacja planów sprzedażowych
• współpraca z architektami, prowadzenie prezentacji i szkoleń
• przygotowanie i wdrożenie oferty produktowej oraz kalkulacji cenowych
• analiza, testowanie i wdrożenie dedykowanych na polski rynek rozwiązań technicznych
• organizacja i nadzór prowadzonych projektów
• współpraca z Działem Produkcji oraz R&D w Niemczech

Wymagania

OFERTĘ KIERUJEMY DO OSÓB, KTÓRE POSIADAJĄ:
Znajomość:
• rynku budowlanego kubaturowego w największych aglomeracjach
• głównych biur projektowych oraz firm wykonawczych
• dobrą języka angielskiego i/lub języka niemieckiego – stały kontakt z centralą
• obsługi komputera w stopniu dobrym (środowisko MS Office, AutoCAD, MS Project)
Umiejętność:
• pracy w zespole, komunikatywność oraz zadaniowa organizacja pracy,
• gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

GWARANTUJEMY :
• stabilną pracę w młodym międzynarodowym zespole
• wynagrodzenie stałe plus premia sprzedażowa
• narzędzia do pracy
• prywatną Opiekę medyczną – pakiet Medicover, pakiet emerytalny PPK
• udział w programie wakacyjnym Firmy ( apartamenty wakacyjne w Europie)