Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Rekruter z językiem rosyjskim/ukraińskim - Poznań

Poznań

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Rekruter z językiem rosyjskim/ukraińskim - Poznań
Poznań

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • aktywnym poszukiwaniem pracowników, np. z Ukrainy
  • tworzeniem bazy danych kandydatów
  • redagowaniem i publikowaniem ogłoszeń o pracę, także w języku ukraińskim
  • poszukiwaniem innowacyjnych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • kompletowaniem dokumentacji niezbędnej do legalnego zatrudniania pracowników w Polsce
  • opieką nad kandydatem w trakcie pobytu w Polsce

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • biegłej znajomości języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego
  • znajomości przepisów i procedur zatrudniania w Polsce pracowników z Ukrainy
  • dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie
  • znajomości pakietu MS Office
  • mile widziana własna baza danych kontaktowych.

Oferujemy

Co chcemy Ci zaoferować?

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie w wysokości 17 zł brutto/h
  • przyjazne warunki pracy, z możliwością rozwoju
  • dużą samodzielność w działaniu
  • niezbędne narzędzia pracy