Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Betoniarz-stolarz-zbrojarz poszukiwany

Gdańsk

, Pekabex PREF Sp. z o.o.

Betoniarz-stolarz-zbrojarz poszukiwany
Gdańsk

Opis stanowiska

Betoniarz-stolarz-zbrojarz
Nr ref. 2/2015/BSZ
Miejsce pracy: Gdańsk-Kokoszki

Opis stanowiska:
Prace związane z produkcją elementów prefabrykowanych;
Przygotowywanie i montaż nowych szalunków oraz rozbiórka starych szalunków;
Maszynowe gięcie strzemion oraz cięcie prętów;
Montowanie zbrojeń w formach;
Zbrojenia elementów budowlanych z akcesoriami;
Zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu;
Prace budowlane na terenie Zakładu.

Wymagania

Wymagania:
Wykształcenie zawodowe lub średnie, najchętniej budowlane;
Doświadczenie w jednym z wymienionych zawodów: betoniarz, stolarz, zbrojarz.
Umiejętność czytania rysunku technicznego;
Wiedza z zakresu prefabrykowania elementów betonowych będzie atutem;
Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic;
Wysoka motywacja do pracy;
Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Zapewniamy:
Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji;
Praca stacjonarna;
Zatrudnienie na umowę o pracę;
Terminowe płatności wynagrodzeń.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. n 101, poz. 926 z póź. zm.)
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.