Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Rekruter z językiem rosyjskim/ukraińskim - Łódź

Łódź

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Rekruter z językiem rosyjskim/ukraińskim - Łódź
Łódź

Opis stanowiska

Będziesz odpowiadać za:

  • rekrutację osób z za wschodniej granicy, a mianowicie pracowników fizycznych do prostych prac logistycznych oraz produkcyjnych
  • budowanie swojej bazy kandydatów.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie?

  • znajomości języka ukraińskiego lub rosyjskiego, oraz dobrej znajomości języka polskiego
  • znajomości procedur legalizacji i zatrudniania pracowników ze wschodu

Oferujemy

Oferujemy

  • mowę zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie w wysokości 2600 – 4000 zł brutto
  • możliwość zdobycia karty Multisport
  • niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon)
  • wolną rękę w działaniach rekrutacyjnych (liczy się wynik)