Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Starszy Specjalista ds. Wsparcia IT

Kraków

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Starszy Specjalista ds. Wsparcia IT
Kraków

Opis stanowiska

SMART-HR - JesteśmyAgencjąRekrutacyjnąrealizującąambitneprojektyrekrutacyjnedlanaszych Klientów.Cechujenasprecyzjawdziałaniuorazkrótkiczasrealizacjizleceń.

Dla naszego klientamiędzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera  w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: okolice Krakowa, woj. małopolskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Stacjonarne wsparcie pracowników firmy w zakresie problemów technicznych,
  • Administrację i rozwiązywanie problemów z sieciami, okablowaniem, oprogramowaniem, komputerami, terminalami i sprzętem peryferyjnym,
  • Zakup wyposażenia informatycznego i doradztwo w wyborze sprzętu,
  • Prowadzenie podstawowych szkoleń użytkowania systemów informatycznych,
  • Sporządzanie dokumentacji w firmowym systemie.

Wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenia kierunkowego, preferowane wyższe,
  • Bardzo dobrej znajomości produktów MS Office oraz systemu Windows,
  • Dobrej znajomości Windows Server oraz sieci LAN i WAN,
  • Podstawowej znajomości produktów Citrix, Halo lub SAP,
  • Języka angielskiego na poziomie B2,
  • Gotowości do pracy w niestandardowych godzinach w przypadku awarii.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie w międzynarodowym środowisku,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych łącznie z prywatną opieką medyczną,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy oraz najwyższe standardy.