Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Samodzielna Księgowa – księgowość wewnętrzna

Łódź

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Samodzielna Księgowa – księgowość wewnętrzna
Łódź

Opis stanowiska

SMART-HR - JesteśmyAgencjąRekrutacyjnąrealizującąambitneprojektyrekrutacyjnedlanaszych Klientów.Cechujenasprecyzjawdziałaniuorazkrótkiczasrealizacjizleceń.

Dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się agencji pracy tymczasowej, w związku z intensywnym rozwojem i przeniesieniem księgowości z biura rachunkowego do wewnątrz firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Polska Centralna

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT),
  • Rozliczanie i księgowanie wydatków służbowych, delegacji, zaliczek,
  • Księgowanie dokumentów sprzedażowych i kosztowych,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i GUS,
  • Nadzór nad działem kadr i płac,
  • Akceptację kosztów firmowych,
  • Współpracę z US, ZUS, bankami oraz z kontrahentami w sprawie rozliczeń.

Wymagania

  • Wykształcenia kierunkowego (rachunkowość lub pokrewne),
  • Co najmniej 5-letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu księgowości,
  • Doświadczenia w sporządzaniu sprawozdań finansowych i  raportów do GUS,
  • Wysokich zdolności interpersonalnych,
  • Samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności i dokładności.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od preferencji kandydata) w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji,
  • Przyjazną atmosferę pracy i niezbędne narzędzia.