Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Operator Zagęszczarki Łódź

Łódź

, Work Wonders Sp. z o.o.

Operator Zagęszczarki Łódź
Łódź

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej WORK WONDERS (nr wpisu do rejestru, 10094 jako PB KADRY Sp. z o.o.) dla swojego Klienta, poszukuje osoby na stanowisko:

OPERATOR ZAGĘSZCZARKI
Miejsce: Łódź

Obowiązki:
- Roboty drogowe,
- Zagęszczanie podłoża.

Wymagania

Wymagania:
- Posiadanie uprawnień do obsługi zagęszczarki,
- Dobry słuch, wzrok oraz tężyzna fizyczna,
- Gotowość do ciężkiej pracy fizycznej,
- Gotowość do pracy na świeżym powietrzu w zmiennych warunkach pogodowych,
- Dyspozycyjność do pracy 10 h.

Oferujemy

Oferujemy:
- Pracę od zaraz,
- Umowę zlecenie,
- Wynagrodzenie godzinowe 12 zł na rękę,
- Wynagrodzenie wypłacane na czas,
- Pracę w doświadczonym zespole.

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.