Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Inżynier sprzedaży – branża eMobility

Warszawa

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Inżynier sprzedaży – branża eMobility
Warszawa

Opis stanowiska

Smart-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – firmy z branży energetycznej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby nastanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Opracowanie wewnętrznych standardów w zakresie realizacji i obsługi sprzedaży,
  • Sprzedaż produktów w ramach projektów infrastrukturalnych,
  • Współpracę i relację z zewnętrznymi dostawcami produktów i usług,
  • Koordynację działań marketingowych w zakresie oferowanych produktów i usług,
  • Tworzenie i obsługę procesów oraz narzędzi sprzedażowych,
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi oraz spółkami z grupy,
  • Wsparcie merytoryczne z zakresu produktowego dla obszarów sprzedażowych.

Wymagania

  • Doświadczenia we wdrażaniu i rozwoju produktów,
  • Wykształcenia wyższego (technicznego lub związanego z zarządzaniem projektami),
  • Minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomości branży elektromobilności,
  • Znajomości technicznej oraz technologicznej produktów z branży elektromobilności tj. stacje ładowania,
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację,
  • Znajomości pakietu MS Office, w tym Excela, PowerPointa, Worda
  • Wysokich umiejętności analitycznych i komunikacyjnych
  • Zorientowania na wynik,
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu procesów bizensowych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów co daje realny wpływ na kierunek rozwoju organizacji,
  • Transparentne zasady współpracy,
  • Partycypację w ogromnej zmianie na rynku energetycznym oraz motoryzacyjnym,
  • Opiekę medyczną, kartę Multisport oraz inne pozapłacowe benefity.