Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Network Access Control Engineer

Cała Polska

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Network Access Control Engineer
Cała Polska

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: home office, cała Polska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Konfigurowanie i konserwację systemów kontroli dostępu do sieci,
  • Aktywne rozwiązywanie incydentów i problemów związanymi z utrzymywanymi rozwiązaniami,
  • Ocenę, planowanie i wdrażanie zmian w środowisku klienta,
  • Terminowe dostarczanie wysokich jakościowo prac przejściowych i/lub projektowych,
  • Proponowanie ulepszeń usług w oparciu o najlepsze praktyki branżowe oraz własne doświadczenie,
  • Automatyzację pracy zespołu, również w środowisku klienta,
  • Dokumentowanie projektów bezpieczeństwa sieci,
  • Tworzenie dokumentacji eksploatacyjnej oraz raportów serwisowych.

Wymagania

  • Praktycznego doświadczenia we wspieraniu rozwiązań na poziomie przedsiębiorstwa,
  • Zainteresowania obszarem bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieci i technologiami administrowania serwerami,
  • Praktycznej umiejętności dokumentowania procesów i procedur,
  • Praktycznej znajomości protokołów uwierzytelniania TACACS+, Radius,
  • Umiejętności analitycznych oraz umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 (ze szczególnym uwzględnieniem słownictwa technicznego),
  • Umiejętności skutecznego komunikowania oraz umiejętności przekazywania i wyjaśniania szczegółów technicznych.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka lub pokrewnym,
  • Praktyczne doświadczenie w konfigurowaniu, zarządzaniu i utrzymaniu rozwiązań NAC,
  • Doświadczenie z takimi rozwiązaniami NAC jak: Aruba ClearPass, Portnox, Identity Services Engine (CISCO, Network Access Control (ForeScout CounterACT) itp.
  • Certyfikaty bezpieczeństwa i/lub sieciowe,
  • Znajomość języków skryptowych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Pracę w nowoczesnych, międzynarodowym środowisku,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny, zniżki pracownicze,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz gwarancję work-life balance, indywidualne podejście do każdego pracownika,
  • System nagród motywujący do rozwoju, dodatkowe wsparcie w zakresie rozwoju w postaci szkoleń, kursów, konferencji,
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi.