Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Senior Front-end Developer

Cała Polska

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Senior Front-end Developer
Cała Polska

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – innowacyjnej firmy oferującej wszechstronne narzędzie do online marketingu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: home office, cała Polska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Realizację projektów developerskich w oparciu o front-end,
  • Rozwój front-endu w firmie,
  • Wsparcie i mentoring dla mniej doświadczonych członków zespołu.

Wymagania

  • Przynajmniej 3 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w obszarze front-endu,
  • Bardzo dobrej znajomości ReactJs, Redux, TypeScript, StyledComponents (na poziomie eksperckim),
  • Znajomości narzędzi wykorzystywanych do budowania i dokumentacji biblioteki komponentów, np. Storybook,
  • Umiejętności bliskiej współpracy z zespołem designerów oraz UX przy wykonywaniu zadań,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • Otwartości, pozytywnego podejścia do życia oraz chęci dzielenia się swoją wiedzą, jak i otwartości na ciągłe poszerzanie swoich kompetencji,
  • Mile widziana znajomość z obszaru Flexbox, CSS Grid, Hooks.

Oferujemy

  • Pracę zdalną, czyli możesz pracować z jakiejkolwiek lokalizacji na ziemi,
  • Stabilność zatrudnienia w intensywnie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Realny i znaczący wpływ na wizję front-endu w firmie,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz gwarancję work-life balance,
  • Indywidualne podejście do każdego pracownika,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i pracę z najnowszymi technologiami.