Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku INŻYNIER SPRZEDAŻY (OZE)

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

INŻYNIER SPRZEDAŻY (OZE)
Lublin

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – producenta i dystrybutora urządzeń i rozwiązań HVAC – osoby do pracy na stanowisku:

 Obszar pracy: woj. podlaskie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • efektywna realizacja planów sprzedażowych w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii,
  • przygotowywanie ofert handlowych, w tym doradztwo i dobór techniczny produktów/urządzeń/systemów,
  • aktywne monitorowanie rynku inwestycji budowlanych, wyszukiwanie projektów inwestycyjnych, stały kontakt z inwestorami, projektantami, generalnymi wykonawcami itp.
  • kompleksowy nadzór nad realizacją zamówień w firmie,
  • udział w działaniach marketingowych, a także szkoleniowych firmy.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne,
  • możesz pochwalić się doświadczeniem w sprzedaży z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii, inżynierii sanitarnej, fotowoltaiki itp., a także znajomością zagadnień technicznych z nimi związanych,
  • posiadasz wysokie kompetencje sprzedażowe takie jak: autoprezentacja, komunikatywność, samodzielność, skuteczność w działaniu itp.,
  • cechują Cię: świetna organizacja pracy, a także łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • wyróżniasz się silną determinacją w dążeniu do celu,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja od sprzedaży),

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego, liczne programy motywacyjne,

  • bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • niezbędne narzędzia pracy: służbowy telefon, laptop oraz samochód,

  • liczne benefity pozapłacowe (możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń medycznych, kart sportowych, dofinansowania nauki i szkoleń),

  • pakiet świadczeń socjalnych.