Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Praca od zaraz linia produkcyjna Best,Roosendaal,Einthoven

Gdańsk

, Agencja Pracy Pollux

Praca od zaraz linia produkcyjna Best,Roosendaal,Einthoven
Gdańsk

Opis stanowiska

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Szukasz pracy ta oferta jest dla Ciebie.

Praca na linii produkcyjnej -pakowanie żywności

-przegotowywanie wysyłki żywności do supermarketów

-prace magazynowe - rozładunek

- pakowanie warzyw i owoców

Zatrudnimy tez pary oraz osoby przebywające na terenie Holandii oraz pary.

Wymagania

Oferujemy

Zapewniamy: zakwaterowanie,ubezpiecznie,opieke polskich koordynatorow ,pomagamy w zorganizowaniu transportu do Holandii.

Osoby zainteresowane prosze o przesłanie swojego CV na adres