Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Krapkowice
    (47-300)

Praca na stanowisku operator maszyn / Krapkowice / do 6500 zł brutto miesięcznie

Opis działalności firmy

Randstad jest globalnym liderem branży HR specjalizującym się w usługach doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Wspieramy ludzi i organizacje w osiąganiu ich prawdziwego potencjału. Osiągamy to poprzez połączenie siły współczesnej technologii z naszą pasją do ludzi. Nasze podejście nazywamy human forward.

Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji pracowników tymczasowych, dostarczamy także specjalistów zatrudnianych na stałe. Oferowane przez nas rozwiązania HR obejmują m.in. outsourcing procesów rekrutacyjnych oraz outplacement. Randstad jest obecny w 39 krajach na całym świecie, w ponad połowie z nich znajduje się w czołówce trzech najlepszych firm w branży. W 2017 roku w 4 858 oddziałach zatrudnionych było 38 331 pracowników, zaś dochód firmy wynosił 23,3 miliardów euro, co w listopadzie 2018 roku dało nam miejsce na podium i tytuł lidera wśród firm z branży HR.

Randstad powstał w 1960 roku, centrala znajduje się w Diemen w Holandii. Randstad N.V. jest notowany na giełdzie NYSE Euronext Amsterdam. Więcej informacji: https://www.randstad.com.

operator maszyn / Krapkowice / do 6500 zł brutto miesięcznie
Krapkowice

Opis stanowiska

Szanowne Panie, szanowni Panowie! Otwieramy rekrutację do nowo powstałego zakładu w branży opakowań w Krapkowicach. Jeśli więc szukasz lub chcesz zmienić obecną pracę na taką, w której każdy w zakładzie jest "na Ty", szanuje innych, siebie i swoją pracę, to nie pozostaje Ci nic innego jak tylko aplikować. Spróbuj! Może to właśnie Ty znajdziesz pracę marzeń w 2021 roku!

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych na swoim stanowisku pracy
  • dbanie o park maszynowy oraz wyposażenia
  • rozwój nowo powstałej organizacji, szkolenie kolejnych pracowników z pozycji lidera

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych, mile widziane w branży opakowań
  • posiadasz wiedzę z zakresu budowy maszyn oraz urządzeń technologicznych - to Twój dodatkowy atut
  • chęci do nawiązania długotrwałej współpracy z naszym klientem
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (docelowo 3 zmiany, 4 brygady)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 5000 zł brutto + do 1500 zł brutto dodatków
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS, płatne urlopy, bogaty pakiet socjalny), docelowo zatrudnienie bezpośrednio w zakładzie
  • pakiet szkoleń wprowadzających, mentoring i opieka doświadczonych kolegów z zespołu
  • miła atmosfera w firmie z doskonałą pozycją rynkową
  • realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego