Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Doradca kredytowy - Białystok

Białystok

, Eko-Servis Sp. z o.o.

Doradca kredytowy - Białystok
Białystok

Opis stanowiska

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży finansowej poszukuje do pracy, osoby na stanowisko:

DORADCA KREDYTOWY

Jeśli jesteś osobą energiczną, pozytywnie nastawioną do świata i ludzi, to czekamy właśnie na Ciebie.

Najważniejsze zadania przed Tobą to:

-aktywna sprzedaż kredytów bankowych,
-miła i profesjonalna obsługa klientów indywidualnych i biznesowych,
-pozyskiwanie nowych klientów,
-realizacja planów sprzedażowych oraz założeń strategii marketingowej firmy,
-udział w akcjach promocyjnych,
-budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

-wykształcenia min. średniego,
-doświadczenia w sprzedaży (mile widziane w finansach ale nie wymagane),
-komunikatywności i chęci pracy z ludźmi,
-umiejętności nawiązywania trwałych i długoterminowych relacji z klientami,
-zaangażowania.

Oferujemy

Oferujemy Ci:

-zatrudnienie w stabilnej i nowoczesnej firmie,
-atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyników),
-szkolenie przygotowujące do pracy,
-ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-niezbędne narzędzia do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV ze zdjęciem w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia. Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.

Prosimy o zamieszczenie w CV formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych.